Relief, motiv efter Michelangelo, gips, tidigt 1900-tal

Varunummer: 2605675
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 575
Utropspris: SEK 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Relief, i gips, motiv efter Michelangelo, Madonna med barn, 1900-talets början, diameter ca 100 cm, visst slitage.

Transportbyrån erbjuder transport av denna vara till närmaste Lauritz.com auktionshus i Sverige. Se mer i transportmöjligheter nedan.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 375 till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Auktionen avslutas:  2012-05-11 17:37:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
688499 2012-05-11 08:44:01 SEK 575
321471 2012-05-11 16:46:08 SEK 550
688499 2012-05-11 08:44:01 SEK 525
321471 2012-05-11 16:46:08 SEK 500
688499 2012-05-11 08:44:01 SEK 475
321471 2012-05-11 16:45:53 SEK 450
688499 2012-05-11 08:44:01 SEK 425
321471 2012-05-11 16:45:40 SEK 400
688499 2012-05-11 08:44:01 SEK 375
646489 2012-05-10 22:45:57 SEK 350
688499 2012-05-10 19:48:55 SEK 325
782809 2012-05-08 07:11:01 SEK 300