Relief, motiv efter Michelangelo, gips, tidigt 1900-tal

Varenummer: 2605675
Hammerslagspris: SEK 575
DKK 367
Vurdering: SEK 1.000
DKK < 1.000

Relief, i gips, motiv efter Michelangelo, Madonna med barn, 1900-talets början, diameter ca 100 cm, visst slitage.

Transportbyrån erbjuder transport av denna vara till närmaste Lauritz.com auktionshus i Sverige. Se mer i transportmöjligheter nedan.

JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 375 till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.
Auktionen afsluttes:  11-05-2012 17:37:00