Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Øvrige møbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Reol, spejl samt jalousiskab af eg, 1960-1970'erne (3)
:
5644758
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.200
Reol af fineret eg, monteret med nye ben. H 80, 120 x 30 cm. Spejl i ramme af eg, 118 x 51 cm. Jalousiskab af fineret eg, nøgle medfølger. H 76, 50 x 38 cm. Brugsslitage. (3)
27-04-2020 20:11:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1413809
26-04-2020
09:22:53
350
1722581
21-04-2020
23:53:01
300
Til toppen