Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Ure
Herreure
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Rika herrearmbåndsur
:
5074336
Hammerslagspris
:
600
Vurdering
:
1.200
Rika Golden Whirlwind Power-drive 30 herrearmbåndsur med urkasse af guldbelagt stål. Gylden urskive med stregindeks, tre visere og datovisning kl. 3. Ø. 36 mm. Mekanisk urværk med selvoptræk. Monteret med Flexo Flex rem af forgyldt stål. Fremstår med brugsspor og ridser på glas og kasse. Uret gik på vurderingstidspunktet men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
05-09-2018 19:26:29
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1390845
05-09-2018
19:24:29
600
Til toppen