Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Ring af 14 kt hvidguld prydet med brillanter 3.33 ct

Varunummer: 5374036
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: DKK 9 000
SEK 11 392
Utropspris: DKK 18 000
SEK 22 784
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ring af 14 kt hvidguld prydet med talrige diamanter, der er brillantslebet på i alt ca 3,33 ct, brillant i center på 0.40 ct. Farve: Wesselton (H), Klarhed: SI. Vægt 12,2 gram. Ringstørrelse 57 /18 mm. Stemplet KJa samt 585. Fremstår med almindelig brugsspor.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2019-07-23 20:56:35
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej