Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Roald Als. Landskab med tordenskyer (cd)

Varunummer: 5311298
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 430
Utropspris: DKK 1 200
SEK 1 719
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Roald Als (f. 1948). Landskab med tordenskyer. Olie på lærred. Sign. R. Als. 40,5 x 65,5 cm (48 x 72) cm.

Auktionen avslutas:  2019-04-22 19:41:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1081940 2019-04-21 21:27:19 DKK 300