Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Robert Hull cd , kvindeportræt 1960'erne

Varunummer: 4985179
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 430
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 432
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Robert Hull 1913-1990, kvindeportræt, olie på plade, signeret Hull og dateret 1960. H.115 x 69,5 cm (127 x 80 cm)

Auktionen avslutas:  2018-05-02 13:59:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

126705 2018-04-26 17:58:14 DKK 300