Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Rolex 'Oyster Perpetual'. Vintage herreur i 14 kt. guld med lys skive, ca. 1951

Varunummer: 5369096
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: DKK 22 000
SEK 31 125
Utropspris: DKK 34 000
SEK 48 102
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Vintage herrearmbåndsur fra Rolex, model Oyster Perpetual, ref.nr.: 6084, i urkasse af 14 kt. guld, lys skive med forgyldt stregindeks, original riflet optrækskrone med gammelt logo, plexiglas, monteret med nyere Hirsch-rem, automatisk urværk. Ø. 34 mm. Fremstår med brugsspor, renoveret skive. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com garanterer ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2019-08-20 20:51:00

1800435 2019-08-20 06:57:40 DKK 21000
1800435 2019-08-15 21:01:35 DKK 20000
1800435 2019-08-15 21:01:35 DKK 19500
1800435 2019-08-15 21:01:35 DKK 19000
1800435 2019-08-15 21:01:35 DKK 18500
1800435 2019-08-15 21:01:35 DKK 18000
1800435 2019-08-15 21:01:35 DKK 17500
1800435 2019-08-15 21:00:08 DKK 17000