Ronson Lightere samt cigaret etui (5)

Varunummer: 3751182
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 409
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 091
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Fire Ronson Lightere af metal, forgyldt metal og en indlagt med perlemor, samt forgyldt cigaret etui front med perlemor, indvendigt med spejl. Str. 9 x 6,5 cm. En lighter mangler bund skrue (5)

Auktionen avslutas:  2015-03-17 13:54:00
Showroom:  Aalborg

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
703434 2015-03-16 15:35:56 DKK 300