På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

RWA Rouse, olja på duk, 1880-tal

Varunummer: 3274706
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 625
Utropspris: SEK 1 200
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

R.W.A Rouse 1867-1951, landskap, olja på duk. 1880-tal. Signerad. Mått inkl. ram 41x62 cm.

Auktionen avslutas:  2014-01-27 20:31:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1101074 2014-01-27 20:03:21 SEK 625
376878 2014-01-27 13:27:44 SEK 600
1101074 2014-01-27 20:03:21 SEK 600
376878 2014-01-27 13:27:44 SEK 575
1101074 2014-01-27 13:05:05 SEK 550
376878 2014-01-27 13:21:31 SEK 550
1101074 2014-01-27 13:05:05 SEK 525
376878 2014-01-27 13:21:21 SEK 500
1101074 2014-01-27 13:05:05 SEK 475
376878 2014-01-24 22:52:15 SEK 450
1227732 2014-01-24 16:57:53 SEK 425
376878 2014-01-20 18:42:15 SEK 400
1227732 2014-01-24 16:57:33 SEK 375
376878 2014-01-20 18:42:15 SEK 350
1227732 2014-01-24 16:05:59 SEK 325
376878 2014-01-20 18:41:49 SEK 300