Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
Auktionen avslutas
2019-02-14 20:22:00
Utropspris
SEK 1 500

Sam Karner blandtekniker

Varunummer: 5238855
SAM KARNER ( USA 1924-1990): (2) Kompositioner, signerade och daterade -62, akvarell/blandteknik, ca 16x24 33,5x24 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö