Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Tøj, sko og accessories
Dametøj
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Samling kläder klänning och dräkt 1950-tal samt dräkt Kellerman (3)
:
3139929
Hammerslagspris
:
SEK
300
191
Vurdering
:
SEK
< 1.000
< 1.000
Samling kläder bestående av: en svart klänning 1950-tal, framstår som stl 38. Tvådelad dräkt Kurt Kellerman, hundtandsmönstrad, framstår som ca stl 40/42, framstår med visst slitage. En tvådelad dräkt 1950-tal, ull, märkt Shanemoor Ireland, PUB Stockholm, framstår som ca stl 40. Trasigt foder, enl bild. (3)
02-10-2013 19:35:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1106504
27-09-2013
21:23:37
SEK
300
Til toppen