Samling kläder klänning och dräkt 1950-tal samt dräkt Kellerman (3)

Varunummer: 3139929
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 300
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Samling kläder bestående av: en svart klänning 1950-tal, framstår som stl 38. Tvådelad dräkt Kurt Kellerman, hundtandsmönstrad, framstår som ca stl 40/42, framstår med visst slitage. En tvådelad dräkt 1950-tal, ull, märkt Shanemoor Ireland, PUB Stockholm, framstår som ca stl 40. Trasigt foder, enl bild. (3)

Auktionen avslutas:  2013-10-02 19:35:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1106504 2013-09-27 21:23:37 SEK 300