Samling legetøjsbiler og legetøj (16 )

Varunummer: 3843462
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 725
SEK 992
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 094
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Lesney "Matchbox", Tekno, Gorki, Norev, m.fl. Samling legetøjsbiler biler, traktor og soldater. Fremstår med brugsspor, mangler og defekter. (16 )

Auktionen avslutas:  2015-05-26 19:27:25
Showroom:  Herlev

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
608637 2015-05-26 19:25:25 DKK 725
1257250 2015-05-26 19:24:59 DKK 700
608637 2015-05-25 18:58:37 DKK 675
1257250 2015-05-26 19:24:59 DKK 675
608637 2015-05-25 18:58:37 DKK 650
1257250 2015-05-26 19:24:39 DKK 625
608637 2015-05-25 18:58:37 DKK 600
1257250 2015-05-26 19:24:32 DKK 575
608637 2015-05-25 18:58:37 DKK 550
1257250 2015-05-26 19:24:32 DKK 525
608637 2015-05-25 18:58:37 DKK 500
1257250 2015-05-26 19:24:32 DKK 475
608637 2015-05-25 18:58:37 DKK 450
1257250 2015-05-26 14:22:41 DKK 425
608637 2015-05-25 18:58:37 DKK 400
1257250 2015-05-26 14:22:41 DKK 375
608637 2015-05-25 18:58:37 DKK 350
146004 2015-05-25 22:10:23 DKK 325
608637 2015-05-25 18:58:37 DKK 300