Samling sølvsmykker i sterlingsølv og sølv (18+1)

Varunummer: 3871312
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 500
SEK 684
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 094
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Samling sølvsmykker i sterlingsølv og sølv. Omfatter 4 halskæder, 3 armbånd, 4 ringe, 1 vedhæng, 1 broche, 2 ørestikker med indlagt turkis, 1 par manchetknapper, 1 kongemærke. Endvidere et ustemplet armbånd af uvist metal. Samlet vægt af sølv ca. 136 g. Fremstår med brugsspor, den leddelte kæde er uden lås, og det ene armbånd med defekt lås. (18+1)

Auktionen avslutas:  2015-06-19 15:05:23
Showroom:  Vejle

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
131517 2015-06-18 20:24:16 DKK 500
278541 2015-06-18 19:08:20 DKK 475
1004378 2015-06-18 09:17:09 DKK 450
278541 2015-06-18 09:42:49 DKK 425
1004378 2015-06-18 09:17:09 DKK 400
278541 2015-06-16 17:49:25 DKK 375
907384 2015-06-15 15:37:57 DKK 350
29096 2015-06-15 12:13:33 DKK 325
752344 2015-06-12 15:27:52 DKK 300