Samling Tekno biler (13)

Varunummer: 3790966
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 650
SEK 2 266
Utropspris: DKK 2 500
SEK 3 433
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Samling Tekno biler i form af bla. 9 militærkøretøjer hvoraf 2 med presning samt en med projektør, denne med limning, militærkøretøjerne fremtræder i en ellers velholdt stand. DSB bus, Carlsberg ølvogn med ølkasser samt kanon, bus, ølvogn og kanon fremstår med brugsspor og enkelte mangler. Medfølgende cigaræske med Reisler figurer i form af soldater (13)

Auktionen avslutas:  2015-04-19 20:16:27
Showroom:  Vejle

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
108240 2015-04-19 20:14:27 DKK 1650
1199462 2015-04-19 16:17:10 DKK 1600
108240 2015-04-19 20:14:21 DKK 1600
1199462 2015-04-19 16:17:10 DKK 1550
773125 2015-04-19 11:16:23 DKK 1500
729125 2015-04-19 10:45:13 DKK 1450
1199462 2015-04-15 23:30:34 DKK 1400
732740 2015-04-18 22:15:44 DKK 1400
1199462 2015-04-14 16:26:45 DKK 1350
1311150 2015-04-15 17:38:26 DKK 1300
1199462 2015-04-14 16:26:45 DKK 1250
277919 2015-04-14 09:21:25 DKK 1200
1199462 2015-04-14 16:26:45 DKK 1200
277919 2015-04-14 09:21:25 DKK 1150
1199462 2015-04-14 16:26:17 DKK 1100
277919 2015-04-14 09:21:25 DKK 1050
1199462 2015-04-14 16:26:17 DKK 1000
277919 2015-04-14 09:21:25 DKK 975
1199462 2015-04-14 16:26:17 DKK 950
277919 2015-04-14 09:21:25 DKK 925
1199462 2015-04-14 16:26:05 DKK 900
277919 2015-04-14 09:21:25 DKK 875
1322234 2015-04-14 16:04:20 DKK 850
277919 2015-04-14 09:21:25 DKK 825
1322234 2015-04-14 16:03:20 DKK 800
277919 2015-04-14 09:21:25 DKK 775
1322234 2015-04-13 06:42:39 DKK 750
108240 2015-04-12 14:49:05 DKK 725
277919 2015-04-10 15:31:01 DKK 700
108240 2015-04-12 14:49:01 DKK 675
277919 2015-04-10 15:31:01 DKK 650
108240 2015-04-12 14:48:57 DKK 625
277919 2015-04-10 15:31:01 DKK 600
108240 2015-04-12 14:48:53 DKK 575
277919 2015-04-10 15:31:01 DKK 550
108240 2015-04-12 14:48:49 DKK 525
277919 2015-04-10 15:31:01 DKK 500
729125 2015-04-10 14:18:09 DKK 475
277919 2015-04-10 15:31:01 DKK 450
729125 2015-04-10 14:18:09 DKK 425
277919 2015-04-10 15:31:01 DKK 400
729125 2015-04-10 14:18:09 DKK 375
277919 2015-04-10 15:31:01 DKK 350
729125 2015-04-10 14:18:09 DKK 325
1109240 2015-04-10 13:33:20 DKK 300