Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Øvrige smykker
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Samling vintage smykker af sølv (15)
:
5608593
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
< 1.000
Samling vintage smykker af bla. sølv, bestående af: leddelt armbånd af sølv L. 15 cm stemplet 830 J.L, leddelt armbånd af sølv med blomsteer og bladværk L. 18,5 cm B. 25,2 mm, filigran øreclips samt broche af sterlingsølv stemplet 925 samt BH, to par øreclips af sterlingsølv, to skønvirke brocher med blomster og bladværk af sølv, slipsnål af sterlingsølv stemplet HS samt 925, marguerit broche af sterlingsølv Ø 51 mm stemplet 925 samt VP, armbånd af sølv (omforandret halskæde - resten medfølger) samt kæde af sterlingsølv L. 80 cm. Fremstår med almindelig alders relateret brugsspor, herunder manglende emalje på broche. (15)
11-03-2020 18:48:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1804429
11-03-2020
00:14:06
500
1949304
10-03-2020
23:09:33
450
1804429
10-03-2020
07:12:22
400
918293
09-03-2020
23:37:41
350
1804429
07-03-2020
07:02:38
300
Til toppen