SAS fly trolley

Varunummer: 3548867
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 250
EUR 168
Utropspris: DKK 1 400
EUR 188
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

SAS. Fly trolley af metal og aluminium. H. 104 B. 30 D. 85 cm. Fremstår med brugsspor som ridser og mærker. Se også varenr: 3548864

Auktionen avslutas:  2014-09-19 19:50:00
Showroom:  Herlev

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
141681 2014-09-19 13:38:10 DKK 1250
388184 2014-09-19 14:26:09 DKK 1200
141681 2014-09-19 13:38:10 DKK 1150
388184 2014-09-19 14:26:05 DKK 1100
141681 2014-09-19 13:38:10 DKK 1050
388184 2014-09-19 14:26:00 DKK 1000
141681 2014-09-19 13:38:10 DKK 975
388184 2014-09-19 14:25:50 DKK 950
141681 2014-09-19 13:38:10 DKK 925
388184 2014-09-19 14:25:50 DKK 900
141681 2014-09-19 13:38:10 DKK 875
388184 2014-09-19 14:25:50 DKK 850
141681 2014-09-19 13:38:10 DKK 825
388184 2014-09-19 14:25:41 DKK 800
141681 2014-09-18 14:34:56 DKK 775
124870 2014-09-13 06:38:01 DKK 750
141681 2014-09-18 14:34:56 DKK 750
124870 2014-09-13 06:38:01 DKK 725
141681 2014-09-18 14:34:56 DKK 700
124870 2014-09-13 06:38:01 DKK 675
141681 2014-09-18 14:34:56 DKK 650
124870 2014-09-13 06:38:01 DKK 625
141681 2014-09-18 14:34:56 DKK 600
124870 2014-09-13 06:38:01 DKK 575
141681 2014-09-18 14:34:56 DKK 550
124870 2014-09-13 06:38:01 DKK 525
141681 2014-09-18 14:34:56 DKK 500
124870 2014-09-13 06:38:01 DKK 475
234562 2014-09-15 00:23:30 DKK 450
124870 2014-09-13 06:38:01 DKK 425
234562 2014-09-15 00:23:30 DKK 400
124870 2014-09-13 06:38:01 DKK 375
398508 2014-09-13 10:15:23 DKK 350
124870 2014-09-13 06:38:01 DKK 325
1222521 2014-09-12 17:16:51 DKK 300