SAS fly trolley

Varenummer: 3548867
Hammerslagspris: DKK 1.250
Vurdering: DKK 1.400

SAS. Fly trolley af metal og aluminium. H. 104 B. 30 D. 85 cm. Fremstår med brugsspor som ridser og mærker. Se også varenr: 3548864
Auktionen afsluttes:  19-09-2014 19:50:00