Sekretär, snedklaff 1800-tal

Varunummer: 3190002
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 1 750
Utropspris: SEK 1 200
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Sekretär, snedklaff 1800-tal. Tre stora lådor samt smålådor bakom skrivklaffen. Ådermålad furu. Åldersslitage och torrsprickor. Nyckel finns. Mått: B: 96, H: 101, D: 48

Auktionen avslutas:  2013-11-13 19:15:00
Showroom:  Malmö

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
65310 2013-11-13 19:06:51 SEK 1750
1209997 2013-11-12 11:55:04 SEK 1700
65310 2013-11-12 11:23:06 SEK 1650
1209997 2013-11-12 11:54:57 SEK 1650
65310 2013-11-12 11:23:06 SEK 1600
1209997 2013-11-12 11:54:47 SEK 1550
65310 2013-11-12 11:23:06 SEK 1500
1209997 2013-11-12 11:54:38 SEK 1450
65310 2013-11-12 11:23:06 SEK 1400
1209997 2013-11-11 17:58:25 SEK 1350
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 1300
1209997 2013-11-11 17:58:09 SEK 1250
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 1200
1209997 2013-11-11 17:57:44 SEK 1150
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 1100
1209997 2013-11-11 14:43:11 SEK 1050
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 1000
1209997 2013-11-11 14:42:54 SEK 975
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 950
1209997 2013-11-11 14:42:54 SEK 925
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 900
1209997 2013-11-11 14:42:54 SEK 875
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 850
1209997 2013-11-11 14:42:54 SEK 825
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 800
1209997 2013-11-11 14:42:54 SEK 775
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 750
1209997 2013-11-11 14:42:43 SEK 725
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 700
1209997 2013-11-11 14:42:30 SEK 675
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 650
1209997 2013-11-11 14:42:14 SEK 625
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 600
1209997 2013-11-11 14:41:55 SEK 575
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 550
1209997 2013-11-11 14:41:55 SEK 525
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 500
1209997 2013-11-11 14:41:55 SEK 475
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 450
1209997 2013-11-11 14:41:55 SEK 425
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 400
1209997 2013-11-11 14:41:55 SEK 375
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 350
1209997 2013-11-11 14:41:55 SEK 325
65310 2013-11-07 19:30:00 SEK 300