Sekretär, snedklaff 1800-tal

Varenummer: 3190002
Hammerslagspris: SEK 1.750
DKK 1.116
Vurdering: SEK 1.200
DKK < 1.000

Sekretär, snedklaff 1800-tal. Tre stora lådor samt smålådor bakom skrivklaffen. Ådermålad furu. Åldersslitage och torrsprickor. Nyckel finns. Mått: B: 96, H: 101, D: 48
Auktionen afsluttes:  13-11-2013 19:15:00