Senempire sølvtøjsskab, elmetræ

Varunummer: 3343979
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 675
SEK 921
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 365
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Senempire sølvtøjsskab af elmetræ med københavnertop, front med to låger, bag hvilke skuffer, låge og skjulte rum, herunder tre skuffer, afsluttet på kugleben 1800-tallets midte. H. 162 B. 101 D. 51 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med brugsslitage, finérafslag, løse greb samt små fejl og mangler.

Auktionen avslutas:  2014-03-27 18:43:41
Showroom:  Aarhus

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1173716 2014-03-27 18:40:48 DKK 675
1072878 2014-03-27 18:41:41 DKK 650
1173716 2014-03-27 18:40:48 DKK 625
1072878 2014-03-27 18:41:20 DKK 600
1173716 2014-03-27 18:40:48 DKK 575
1072878 2014-03-27 18:40:15 DKK 550
1173716 2014-03-27 18:38:47 DKK 525
1072878 2014-03-27 18:39:59 DKK 525
1173716 2014-03-27 18:38:47 DKK 500
1072878 2014-03-27 18:39:42 DKK 475
1173716 2014-03-27 18:38:47 DKK 450
1072878 2014-03-27 18:39:21 DKK 425
1173716 2014-03-27 18:38:47 DKK 400
1072878 2014-03-27 18:38:08 DKK 375
1173716 2014-03-27 18:37:23 DKK 350
1072878 2014-03-27 18:36:29 DKK 325
1173716 2014-03-27 18:14:03 DKK 300