Severin Nilson Två oljemålningar

Varenummer: 5001986
Auktionen afsluttes
20-05-2018 15:30:00
Vurdering
SEK 3.000

SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap, signerade Severin Nilsson, olja på pannå, ca 14x21 cm