Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
Auktionen avslutas
2018-05-20 13:38:00
Utropspris
SEK 3 000

Severin Nilsson Oljemålning

Varunummer: 5001949
SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap med husn, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 30x40 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Makadamgatan