Signeret AC Horsens superligatrøje
Hammerslagspris:
3.100
Vurdering:
2.500
Signeret AC Horsens superligatrøje. Signeret af: Søren Jochumsen, Anders Nøhr, Morten Rasmussen, Jimmy Mayasi, Issey Nakajima-Farran, Martin Spelmann, Frederik Rønnow, Janus Drachmann, Gilberto Macena, Martin Retov, Lasse Kryger, Niels Lodberg, Rasmus Katholm, Simon Nagel, Kenneth Stenild, Allan K. Jepsen, Mads Agesen, Kenan Hajdarevic, Tonny Brochmann, Thomas Kortegaard, Andreas Augustsson og Hamza Kizil.
Varen er doneret af AC Horsens. Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Kræftens Bekæmpelse. Lauritz.com donerer således både køber- og sælgersalær.
Denne vare sælges til fordel for Kræftens Bekæmpelses Støt brysterne kampagne. Varen indgår i den velgørenhedsauktion, Lauritz.com varetager under indsamlingsshowet Brystgalla på TV3 d. 30. oktober.
Læs mere om indsamlingen her
Lauritz.com gør opmærksom på, at der kan ske ændringer i auktionernes udløbstidspunkter, grundet den direkte TV-transmission lørdag d. 30. oktober 2010.
BemærkAlle effekter og oplevelser fra Støt Brysterne auktionen kan afhentes hos Lauritz.com, Herlev fra mandag d. 1. nov. kl. 15.00
30-10-2010 23:17:55
Kundenr. | Dato | Tid (CET) | Bud | |
793257
30-10-2010
23:15:55
3100
696222
30-10-2010
23:12:05
3000
793257
30-10-2010
23:13:57
3000
696222
30-10-2010
23:12:05
2900
793517
30-10-2010
23:11:26
2800
696222
30-10-2010
23:11:13
2700
793517
30-10-2010
23:10:40
2600
696222
30-10-2010
23:10:25
2500
793517
30-10-2010
23:10:01
2400
696222
30-10-2010
23:09:41
2300
793517
30-10-2010
23:09:28
2200
696222
30-10-2010
23:08:59
2100
793265
30-10-2010
23:07:50
2000
696222
30-10-2010
23:08:53
2000
793265
30-10-2010
23:07:50
1950
696222
30-10-2010
23:08:22
1900
793265
30-10-2010
23:07:50
1850
793517
30-10-2010
23:08:16
1800
793265
30-10-2010
23:07:50
1750
696222
30-10-2010
23:07:07
1700
793257
30-10-2010
23:06:44
1650
793535
30-10-2010
23:06:25
1600
696222
30-10-2010
23:00:09
1550
793342
30-10-2010
22:59:40
1500
696222
30-10-2010
22:57:53
1450
793342
30-10-2010
22:57:18
1400
696222
30-10-2010
21:53:38
1350
793257
30-10-2010
21:51:50
1300
696222
30-10-2010
21:50:59
1250
793257
30-10-2010
21:48:59
1200
696222
30-10-2010
21:46:12
1150
793265
30-10-2010
21:43:48
1100
696222
30-10-2010
21:46:08
1100
793265
30-10-2010
21:43:48
1050
696222
30-10-2010
21:46:03
1000
793265
30-10-2010
21:43:48
975
696222
30-10-2010
21:45:56
950
793265
30-10-2010
21:43:48
925
696222
30-10-2010
21:39:34
900
793257
30-10-2010
21:30:14
875
405333
28-10-2010
18:28:31
850
793257
30-10-2010
21:29:13
850
405333
28-10-2010
18:28:31
825
793257
30-10-2010
21:28:52
800
405333
28-10-2010
18:28:31
775
445791
28-10-2010
17:35:37
405333
28-10-2010
15:25:07
725
619868
24-10-2010
17:08:56
700
405333
28-10-2010
15:25:01
700
619868
24-10-2010
17:08:56
675
405333
28-10-2010
15:24:52
650
619868
24-10-2010
17:08:56
625
405333
28-10-2010
15:24:19
600
619868
24-10-2010
17:08:56
575
791749
27-10-2010
08:40:51
619868
24-10-2010
17:08:56
525
791749
27-10-2010
08:40:38
500
619868
24-10-2010
17:08:56
475
791749
27-10-2010
08:40:34
450
619868
24-10-2010
17:08:56
425
791749
27-10-2010
08:40:26
400
619868
24-10-2010
17:08:41
375
711413
24-10-2010
16:56:45
350
619868
24-10-2010
11:34:51
325
711413
23-10-2010
09:49:37
300