Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Sigrid Fischer. Olie på plade. Blomstermotiv

Varunummer: 5260403
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 400
SEK 573
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 432
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Sigrid Fischer 1885-1955. Olie på plade. signeret. 31x41 cm. (45 x 55 cm.)

Auktionen avslutas:  2019-03-16 09:39:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1347940 2019-03-16 09:34:22 DKK 400
1638579 2019-03-16 08:47:22 DKK 350
1347940 2019-03-11 06:12:26 DKK 300