Skrin, silver, 1900-talets mitt, 3 st

Varunummer: 3395732
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 1 900
Utropspris: SEK 1 500
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Tre rektangulära skrin med invändig träinredning. 15x10,5x3,5 cm, 14,5x10,5x3,3 cm resp 19x13x3 cm. Utländska kontrollstämplar både 925 samt 830, största skrinet tillverkat av Deyhle, Tyskland. Samtliga skrin med gåvogravyrer. Vikt totalt (inkl inredning) tillsammans 1266 gram. Smärre repor. (3)

Auktionen avslutas:  2014-05-07 20:15:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
947745 2014-05-06 16:32:18 SEK 1900
1265818 2014-05-02 18:35:05 SEK 1850
1104379 2014-05-02 17:48:03 SEK 1800
1265818 2014-05-02 18:33:53 SEK 1750
1104379 2014-05-02 17:48:03 SEK 1700
1265818 2014-05-02 18:31:29 SEK 1650
1104379 2014-05-02 17:48:03 SEK 1600
1265818 2014-05-02 17:45:16 SEK 1550
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 1500
1265818 2014-05-02 17:45:16 SEK 1500
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 1450
1265818 2014-05-02 17:45:16 SEK 1400
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 1350
1265818 2014-05-02 17:45:16 SEK 1300
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 1250
1265818 2014-05-02 17:40:57 SEK 1200
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 1150
1265818 2014-05-02 17:40:57 SEK 1100
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 1050
1265818 2014-05-02 17:40:57 SEK 1000
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 975
1265818 2014-05-02 17:40:57 SEK 950
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 925
1265818 2014-05-02 17:40:57 SEK 900
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 875
1265818 2014-05-02 17:40:57 SEK 850
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 825
1265818 2014-05-02 17:40:57 SEK 800
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 775
1265818 2014-05-02 17:40:57 SEK 750
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 725
1265818 2014-05-02 17:40:57 SEK 700
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 675
1265818 2014-05-02 17:40:57 SEK 650
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 625
1265818 2014-05-02 17:40:57 SEK 600
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 575
1265818 2014-05-02 17:40:57 SEK 550
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 525
532208 2014-05-02 00:56:42 SEK 500
1104379 2014-05-02 08:19:32 SEK 500
532208 2014-05-02 00:56:42 SEK 475
1194915 2014-04-30 20:02:12 SEK 450
532208 2014-05-02 00:56:42 SEK 425
1194915 2014-04-30 20:02:12 SEK 400
532208 2014-05-02 00:56:42 SEK 375
1194915 2014-04-30 20:02:12 SEK 350
532208 2014-05-02 00:56:42 SEK 325
1194915 2014-04-30 20:02:12 SEK 300