Skrivbord i teak, märkt BBB, 1960-tal

Varunummer: 2239986
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 2 100
Utropspris: SEK 1 500
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  20% i provision.

Skrivbord i teak, märkt BBB, 1960-tal. Troligen svenskt. Bordsskiva med jalousi, fack och lådor. I sarg lådor med nyckel. Kopplade ben. Stämpelmärkt BBB Vedex. Bruksslitage. Färgskiftningar på skiva. B: 120, D: 75, H: 96 cm.

Auktionen avslutas:  2011-05-20 19:28:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

571239 2011-05-20 19:25:54 SEK 2100
503804 2011-05-20 14:15:17 SEK 2000
816943 2011-05-20 17:00:02 SEK 2000
503804 2011-05-20 14:15:17 SEK 1950
816943 2011-05-20 16:59:13 SEK 1900
503804 2011-05-20 14:15:17 SEK 1850
336981 2011-05-20 15:11:11 SEK 1800
503804 2011-05-20 14:15:17 SEK 1750
167292 2011-05-19 21:15:49 SEK 1700
503804 2011-05-20 14:13:47 SEK 1700
167292 2011-05-19 21:15:49 SEK 1650
503804 2011-05-19 22:29:55 SEK 1600
167292 2011-05-19 21:15:49 SEK 1550
503804 2011-05-19 20:45:28 SEK 1500
794291 2011-05-19 20:45:37 SEK 1450
503804 2011-05-19 20:45:28 SEK 1400
794291 2011-05-19 20:45:37 SEK 1350
503804 2011-05-19 20:45:28 SEK 1300
794291 2011-05-19 20:45:37 SEK 1250
503804 2011-05-19 20:45:28 SEK 1200
617284 2011-05-19 09:39:46 SEK 1150
503804 2011-05-19 20:45:28 SEK 1150
617284 2011-05-19 09:39:46 SEK 1100
503804 2011-05-19 20:43:50 SEK 1050
617284 2011-05-19 09:39:46 SEK 1000
503804 2011-05-19 20:33:01 SEK 975
617284 2011-05-19 09:39:19 SEK 950
844668 2011-05-19 08:47:00 SEK 925
137310 2011-05-19 04:59:01 SEK 900
844668 2011-05-19 08:46:09 SEK 900
137310 2011-05-19 04:59:01 SEK 875
844668 2011-05-19 08:46:09 SEK 850
137310 2011-05-19 04:59:01 SEK 825
844668 2011-05-18 14:57:46 SEK 800
137310 2011-05-19 04:59:01 SEK 800
844668 2011-05-18 14:57:46 SEK 775
20290 2011-05-18 12:52:35 SEK 750
851922 2011-05-18 08:59:29 SEK 725
856093 2011-05-16 22:24:32 SEK 700
137310 2011-05-14 09:03:37 SEK 675
856093 2011-05-16 22:24:09 SEK 675
137310 2011-05-14 09:03:37 SEK 650
856093 2011-05-16 22:23:04 SEK 625
137310 2011-05-14 09:03:37 SEK 600
798969 2011-05-14 22:55:41 SEK 575
137310 2011-05-14 09:03:37 SEK 550
39327 2011-05-13 20:09:12 SEK 525
635388 2011-05-13 17:40:09 SEK 500