Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Sminkbord samt taburett och stol, gustaviansk stil, 1900-tal (3)

Varunummer: 4145911
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 625
Utropspris: SEK 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  20% i provision.
Sminkbord samt taburett och stol, gustaviansk stil, 1900-tal. Bemålade. Skuren dekor. Sminkbord, skiva med uppfällbar spegel. Taburett samt stol med lösa stoppade sitsar. Toalettbordets höjd 71 cm, bredd 79 cm, djup 45 cm. Taburettens höjd 43 cm, bredd 48 cm. Stolens höjd 87 cm, sitthöjd 47 cm. Nyansskillnader. Färgbortfall, bruksslitage. (3)

Auktionen avslutas:  2016-02-09 14:46:58
Showroom:  SE, Örebro, Aspholmen

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

561315 2016-02-09 14:30:26 SEK 625
1367440 2016-02-09 14:43:53 SEK 600
561315 2016-02-09 14:30:26 SEK 575
1367440 2016-02-09 10:01:02 SEK 550
561315 2016-02-09 09:20:34 SEK 525
1367440 2016-02-09 10:00:56 SEK 500
561315 2016-02-09 09:20:34 SEK 475
566787 2016-02-07 18:48:11 SEK 450
561315 2016-02-09 09:20:34 SEK 425
566787 2016-02-07 11:51:53 SEK 400
1304040 2016-02-07 04:00:52 SEK 375
566787 2016-02-06 08:46:39 SEK 350
1190343 2016-02-03 16:21:51 SEK 325
1083181 2016-02-02 21:59:29 SEK 300