Smykker smykker af sølv (14)

Varenummer: 5710410
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000

Samling smykker af sølv, herunder vintage smykker, bestående af bla: Smykkesæt af sterlingsølv med halscollie, armbånd samt øreringe prydet med rosenkvarts stemplet HS samt sterlingsølv, armring af sterlingsølv stemplet 925 samt GG, medaljon af 830 sølv, to sterling vedhæng med tilhørende kæder, to brocher. Fremstår med almindelig brugsspor. (14)
Auktionen afsluttes:  13-07-2020 19:00:00