Smykkesæt, forgyldt sølv med granater (4 dele)

Varunummer: 3875985
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 525
SEK 718
Utropspris: DKK 1 800
SEK 2 462
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Smykkesæt af sølv delvis forgyldt med granater. Sættet består af armbånd med 3 rækker granater, 9 mindre granater mangler. Invændigt mål 54 mm. Et halscollier med granater, med vedhæng/medaljong L: 44 cm. Broche med granater. Mål: 2 x 5 cm. Vedhæng med granater. Mål: 2,2 x 3,3 cm. (4)

Auktionen avslutas:  2015-06-22 19:53:52
Showroom:  Roskilde

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
490373 2015-06-22 17:21:45 DKK 525
766162 2015-06-22 19:51:52 DKK 500
490373 2015-06-22 17:21:45 DKK 475
766162 2015-06-20 16:04:18 DKK 450
219274 2015-06-18 16:42:17 DKK 425
918293 2015-06-17 19:50:48 DKK 400
85655 2015-06-17 09:45:48 DKK 375
918293 2015-06-16 00:37:59 DKK 350
1080183 2015-06-15 20:51:58 DKK 325
1321836 2015-06-15 17:27:04 DKK 300