Søren Christian Bjulf cd. Fiskerkoner, olie på lærred

Varunummer: 3380267
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 550
SEK 751
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 092
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Komposition med fiskerkoner af Søren Christian Bjulf 1890-1958, olie på lærred. Sign. Bjulf. 40x45 cm.

Auktionen avslutas:  2014-04-22 11:30:00
Showroom:  Herlev

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
967084 2014-04-22 11:20:58 DKK 550
535956 2014-04-21 20:32:34 DKK 525
48512 2014-04-21 18:05:57 DKK 500
535956 2014-04-18 04:59:14 DKK 475
889033 2014-04-14 23:15:22 DKK 450
535956 2014-04-18 04:59:05 DKK 450
889033 2014-04-14 23:15:22 DKK 425
535956 2014-04-18 04:58:52 DKK 400
889033 2014-04-14 23:15:22 DKK 375
269950 2014-04-14 15:09:03 DKK 350
889033 2014-04-14 23:15:15 DKK 325
269950 2014-04-14 15:09:03 DKK 300