Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Sofabord, ‘Septembre Coffee table’ hvid marmor

Varunummer: 5360789
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK 10 000
SEK 14 389
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Sofabord fra Menu, Designet af Theresa Rand, model Septembre Coffee table. Stel af sortlaseret asketræ, plade af hvid marmor. H. 35 B. 67 L. 130 cm. Fremstår med brugsspor, i form af ridser på stel, og plade.

Auktionen avslutas:  2019-09-14 17:47:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej