Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auctions
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Soffgrupp i Art Deco, bestående av soffa samt 4 st fåtöljer 1940-tal (5)
:
2469643
Hammerslagspris
:
SEK
325
207
Vurdering
:
SEK
1.276
Soffgrupp i Art Deco, 1940-tal, bestående av soffa samt 4 st fåtöljer. Stoppad sits och ryggdyna. Karm i betsat trä. En fåtölj med löst ben, i behov av limning samt soffans karm i behov av limmning / renovering. Klädsel med slitage och fläckar. Gavlar i smidesjärn varav flertalet lösa. H. 79 cm. Fåtölj B. 70 cm. Soffa L. 160 cm.
Transportbyrån erbjuder transport av denna vara till närmaste Lauritz.com auktionshus i Sverige. Se mer i transportmöjligheter längre ner på sidan.
JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av 375 DKK till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.
28-12-2011 17:11:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
577479
28-12-2011
17:04:27
SEK
325
14578
28-12-2011
07:26:40
SEK
300
Til toppen