Sonett. Væghængt reol med skrivepult af teak

Varenummer: 5561246
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Sonett. Væghængt reol med væghængt skrivepult af fineret teakræ. Reol måler: H. 85 B. 80 D. 22 cm. Pult måler H. 16 B. 80 D. 45 cm. 1960-1970'erne.(ophængsliste medfølger). Fremstår med brugsspor, ridser og mærker.
Auktionen afsluttes:  21-01-2020 16:57:00

1711476 19-01-2020 22:56:13 DKK 300