Spejl, lille kommode, 1 puf samt 2 skamler af fineret teak, betræk af uld (5)
Hammerslagspris:
300
Vurdering:
1.200
Spejl, lille kommode, 1 puf samt 2 skamler, fineret teak, betræk af uld, kommode med 2 skuffer med greb af messing, puf med låge, hvorunder rum, dog uden bund, Kommode: H. 43 cm. L. 65 cm. B. 41 cm. Skamler: H. 30 cm. Ø. 38 cm. Puf: H. 34 cm. L. 85 cm. B. 44 cm. Spejl: H. 85 cm. L. 65 cm. B. 85 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, afslag samt stof med huller og smuds. (5)
28-03-2020 19:30:00
Kundenr. | Dato | Tid (CET) | Bud | |
697477
23-03-2020
23:32:48
300