Steffen Jørgensen, acryl på lærred, '3-Affin Fraktal'.

Varunummer: 3560196
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 150
SEK 1 573
Utropspris: DKK 5 000
SEK 6 839
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

'3-Affin Fraktal' af Steffen Jørgensen (f. 1940). Sign. Steffensen samt dat. 2011. Acryl på lærred. 130 x 130 cm.

Dette værk er del af en temaauktion.

Se alle auktionerne her

Auktionen avslutas:  2014-09-30 20:11:41
Showroom:  Herlev

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 1150
812917 2014-09-30 20:09:41 DKK 1100
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 1050
812917 2014-09-30 20:08:48 DKK 1000
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 975
812917 2014-09-30 20:07:58 DKK 950
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 925
1218332 2014-09-30 19:14:34 DKK 900
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 875
1218332 2014-09-30 19:14:34 DKK 850
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 825
1218332 2014-09-30 19:14:00 DKK 800
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 775
1218332 2014-09-30 19:14:00 DKK 750
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 725
1218332 2014-09-30 19:13:41 DKK 700
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 675
1218332 2014-09-30 19:13:41 DKK 650
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 625
1218332 2014-09-30 19:12:39 DKK 600
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 575
1218332 2014-09-30 19:12:39 DKK 550
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 525
1218332 2014-09-30 19:12:08 DKK 500
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 475
1218332 2014-09-30 19:12:08 DKK 450
1189715 2014-09-30 19:07:41 DKK 425
1218332 2014-09-30 18:34:03 DKK 400
881610 2014-09-30 00:25:15 DKK 375
1287038 2014-09-28 19:09:55 DKK 350
881610 2014-09-23 23:33:02 DKK 325
1226471 2014-09-23 23:22:16 DKK 300