Steffen Jørgensen, acryl på lærred, '3-Affin Fraktal'.

Varenummer: 3560196
Hammerslagspris: DKK 1.150
Vurdering: DKK 5.000

'3-Affin Fraktal' af Steffen Jørgensen (f. 1940). Sign. Steffensen samt dat. 2011. Acryl på lærred. 130 x 130 cm.

Dette værk er del af en temaauktion.

Se alle auktionerne her
Auktionen afsluttes:  30-09-2014 20:11:41