Stig Blomberg, 'Fritidsflickan' Sekunda, tillverkad Ystad Metall

Varunummer: 3422145
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 775
Utropspris: SEK 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Stig Blomberg, 'Fritidsflickan' i förgylld brons. H: 21 cm. Sekunda, tillverkad Ystad Metall. Proveniens: tidigare anställd vid Ystad Metall.

Auktionen avslutas:  2014-06-18 19:12:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
488579 2014-06-15 22:45:29 SEK 775
1290843 2014-06-17 13:37:34 SEK 750
488579 2014-06-15 22:45:29 SEK 725
1290843 2014-06-17 13:36:44 SEK 700
488579 2014-06-15 22:45:29 SEK 675
1290843 2014-06-17 13:36:37 SEK 650
488579 2014-06-15 22:45:29 SEK 625
1290843 2014-06-17 13:36:26 SEK 600
488579 2014-06-15 22:45:29 SEK 575
1290843 2014-06-17 13:36:18 SEK 550
488579 2014-06-15 22:45:29 SEK 525
1290843 2014-06-17 13:36:06 SEK 500
488579 2014-06-15 22:45:29 SEK 475
1290843 2014-06-17 13:35:57 SEK 450
488579 2014-06-15 22:45:29 SEK 425
1290843 2014-06-17 13:35:44 SEK 400
488579 2014-06-15 22:45:29 SEK 375
353898 2014-06-16 19:11:46 SEK 350
488579 2014-06-15 22:45:29 SEK 325
353898 2014-06-11 22:25:20 SEK 300