Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
Auktionen avslutas
2019-04-24 15:22:00
Utropspris
SEK 2 000

Stockholmsmotiv oljemålning

Varunummer: 5310263
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv från Gamla Stan, monogramsignerad ÅR, olja på duk, ca 150x100 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm Ö