Storfyrstinde Olga Alexandrovna. Akvarel cd

Varenummer: 5112125
Hammerslagspris: DKK 1.900
Vurdering: DKK 2.000

Storfyrstinde Olga Alexandrovna 1882-1960. Haveparti med blomster, træer og bænk. Sign. Olga 1923. Akvarel på papir. 9,5 x 14 cm. (14,5 x 19,5 cm.)
Auktionen afsluttes:  30-09-2018 20:04:28