Storfyrstinde Olga Alexandrovna cd. Skovparti med bygning Storfyrstinde

Varenummer: 5064791
Hammerslagspris: DKK 3.800
Vurdering: DKK 2.000

Storfyrstinde Olga Alexandrovna 1882-1960. Skovparti med bygning. Sign. Olga. 1931. Akvarel på papir. 34 x 26 cm(42 x 34 cm).
Auktionen afsluttes:  06-08-2018 19:46:39