Storfyrstinde Olga Alexandrovna cd. Skovparti med bygning Storfyrstinde

Varunummer: 5064791
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 3 800
SEK 5 356
Utropspris: DKK 2 000
SEK 2 819
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Storfyrstinde Olga Alexandrovna 1882-1960. Skovparti med bygning. Sign. Olga. 1931. Akvarel på papir. 34 x 26 cm(42 x 34 cm).

Auktionen avslutas:  2018-08-06 19:46:39
Showroom:   Roskilde, DK

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
390800 2018-08-06 19:44:39 DKK 3800
633102 2018-08-06 19:43:54 DKK 3600
390800 2018-08-06 19:43:25 DKK 3400
633102 2018-08-06 19:43:09 DKK 3200
390800 2018-08-06 19:42:35 DKK 3000
633102 2018-08-06 19:42:57 DKK 3000
390800 2018-08-06 19:42:35 DKK 2800
633102 2018-08-06 19:41:32 DKK 2600
390800 2018-08-06 19:42:35 DKK 2600
633102 2018-08-06 19:41:32 DKK 2400
390800 2018-08-06 19:40:34 DKK 2200
633102 2018-08-06 19:41:20 DKK 2200
390800 2018-08-06 19:40:34 DKK 2000
633102 2018-08-06 19:41:02 DKK 1900
390800 2018-08-06 19:40:34 DKK 1800
633102 2018-08-06 19:39:55 DKK 1700
390800 2018-08-06 19:39:42 DKK 1600
633102 2018-08-06 19:38:35 DKK 1500
390800 2018-08-06 19:37:33 DKK 1400
633102 2018-08-06 18:19:15 DKK 1300
13148 2018-08-06 11:46:01 DKK 1200
800933 2018-08-06 10:06:00 DKK 1100
13148 2018-08-06 11:45:10 DKK 1000
800933 2018-08-06 10:06:00 DKK 950
13148 2018-08-06 11:45:10 DKK 900
800933 2018-08-06 10:06:00 DKK 850
13148 2018-08-06 11:45:10 DKK 800
800933 2018-08-06 10:06:00 DKK 750
338822 2018-08-05 23:23:31 DKK 700
800933 2018-08-06 10:06:00 DKK 700
338822 2018-08-05 23:23:25 DKK 650
601028 2018-08-05 20:30:18 DKK 600
2389 2018-08-03 21:15:27 DKK 550
390800 2018-08-04 17:50:04 DKK 550
2389 2018-08-03 21:15:04 DKK 500
694926 2018-08-03 15:19:00 DKK 450
633102 2018-08-02 11:40:07 DKK 400
601028 2018-08-02 15:54:47 DKK 400
633102 2018-08-02 11:40:07 DKK 350
253209 2018-08-02 10:01:24 DKK 300