Storfyrstinde Olga Alexandrovna, motiv med kone der henter vand (cd)

Varenummer: 5380840
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000

Storfyrstinde Olga Alexandrovna, (1882-1960), motiv med kone der henter vand, indrammet akvarel, sign. svagt i højre hjørne. 24,5x18,5 cm. (33x27 cm).
Auktionen afsluttes:  15-07-2019 12:07:45