Stort parti serietidningar 1940/50/60-tal. Bl a Walt Disneys Donald Duck, Mickey Mouse m fl. 42 album (42)

Varunummer: 3040037
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 6 400
Utropspris: SEK 4 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Stort parti serietidningar från 1940/50/60-talen. Främst amerikanska tidningar, en del danska. Bl a Donald Duck, Mickey Mouse m fl. Fördelade på 42 album. Bland annat; 53 Mickey Mouse 1949-1961, 51 Tom & Jerry 1952-61, 30 Popeye 1949-1961, 24 Uncle Scrooge 1954-1961, 8 Woody Woodpecker 1952-1957, 12 Our Gang with Tom & Jerry 1948-1954, 6 Daisy Ducks Diary 1955-1961, Donald Duck in lost in the Andies 1949, Doland Duck Voodoo Hoodoo 1949, 18 Donald Duck 1950-1961, 9 Duck Album 1954-1961, 8 Porky Pig 1954-1960, 8 Bugs Bunny 1954-1960, 20 Lonney Tunes 1953-1959, 10 Goofy 1956-1961, 10 Tweety & Sylvester 1955-1959, 2 Anders And Gavehäfte1959, 7 Mouse Musketeers 1956-1958, 7 Daffy 1956-1959. Även Walt Disney Comics and stories, Jimmy Hatlo's Little Iodine, Christmas in Disneyland, Grandma Duck's framfriends, New Funnies, Beetle Bailey, Lillle Lulu, Prince Valiant, Longe Ranger, Lassie, Oswald the Rabbit, Tarzan mm. Vissa tidningar med bruksslitage. Fördelade på 42 album.

Auktionen avslutas:  2013-07-17 16:28:37

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
756725 2013-07-17 16:26:37 SEK 6400
1030474 2013-07-17 16:25:49 SEK 6200
756725 2013-07-17 16:26:19 SEK 6200
1030474 2013-07-17 16:25:49 SEK 6000
756725 2013-07-17 16:26:12 SEK 5800
1030474 2013-07-17 16:25:49 SEK 5600
756725 2013-07-17 16:25:00 SEK 5400
1030474 2013-07-17 16:25:49 SEK 5400
756725 2013-07-17 16:23:39 SEK 5200
1030474 2013-07-17 16:24:34 SEK 5200
756725 2013-07-17 16:23:39 SEK 5000
1030474 2013-07-17 16:24:34 SEK 4900
756725 2013-07-17 16:20:57 SEK 4800
1030474 2013-07-17 16:22:52 SEK 4700
756725 2013-07-17 16:20:57 SEK 4600
1030474 2013-07-17 16:21:00 SEK 4500
756725 2013-07-17 16:16:36 SEK 4400
1030474 2013-07-17 16:20:29 SEK 4300
756725 2013-07-17 16:16:36 SEK 4200
1030474 2013-07-17 16:19:47 SEK 4100
756725 2013-07-17 16:16:36 SEK 4000
1030474 2013-07-17 16:18:25 SEK 3900
756725 2013-07-17 16:16:36 SEK 3800
1030474 2013-07-17 16:17:18 SEK 3700
756725 2013-07-17 16:14:01 SEK 3600
1030474 2013-07-17 16:16:09 SEK 3500
756725 2013-07-17 16:14:01 SEK 3400
1030474 2013-07-17 16:16:09 SEK 3300
756725 2013-07-17 16:14:01 SEK 3200
1030474 2013-07-17 16:15:29 SEK 3100
756725 2013-07-17 16:14:01 SEK 3000
1030474 2013-07-17 16:15:18 SEK 2900
756725 2013-07-17 16:14:01 SEK 2800
1030474 2013-07-17 16:15:02 SEK 2700
756725 2013-07-17 16:14:01 SEK 2600
1030474 2013-07-17 16:11:25 SEK 2500
756725 2013-07-17 16:14:01 SEK 2500
1030474 2013-07-17 16:11:25 SEK 2400
756725 2013-07-17 16:14:01 SEK 2300
1030474 2013-07-17 16:11:25 SEK 2200
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 2100
1030474 2013-07-17 16:11:25 SEK 2100
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 2000
1030474 2013-07-17 16:11:25 SEK 1950
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 1900
1030474 2013-07-17 16:11:25 SEK 1850
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 1800
1030474 2013-07-17 16:11:05 SEK 1750
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 1700
1030474 2013-07-17 16:11:05 SEK 1650
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 1600
447273 2013-07-17 04:55:21 SEK 1550
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 1500
447273 2013-07-17 04:55:21 SEK 1450
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 1400
447273 2013-07-17 04:54:54 SEK 1350
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 1300
447273 2013-07-17 04:54:54 SEK 1250
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 1200
447273 2013-07-17 04:54:54 SEK 1150
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 1100
447273 2013-07-17 04:54:54 SEK 1050
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 1000
447273 2013-07-17 04:54:54 SEK 975
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 950
447273 2013-07-17 04:54:54 SEK 925
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 900
447273 2013-07-13 09:02:26 SEK 875
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 850
447273 2013-07-13 09:02:26 SEK 825
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 800
447273 2013-07-13 09:02:26 SEK 775
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 750
447273 2013-07-13 09:02:26 SEK 725
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 700
447273 2013-07-13 09:02:26 SEK 675
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 650
447273 2013-07-13 09:02:26 SEK 625
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 600
447273 2013-07-13 09:02:26 SEK 575
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 550
447273 2013-07-13 09:02:26 SEK 525
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 500
447273 2013-07-13 09:02:26 SEK 475
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 450
447273 2013-07-13 09:02:26 SEK 425
903639 2013-07-16 14:50:25 SEK 400
447273 2013-07-13 09:00:05 SEK 375
6366 2013-07-11 09:27:41 SEK 350
811475 2013-07-10 21:52:12 SEK 325
353898 2013-07-10 18:27:06 SEK 300