Stouby. Fritstående tre-pers. og to-pers. sofa. (2)

Varenummer: 5554136
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.500

Stouby. Fritstående tre-pers. og to-pers. sofa, betrukket med brunt læder, løse hynder i sider, sæde og ryg, stel og tremmesider af mahogni bejdset lakeret træ. Tre-pers sofa: H. 74 cm. L. 200 cm. SH. 41 cm. To-pers. sofa. H. 74 cm. L. 150 cm. SH. 41 cm. Fremstår med enkelte ridser, mærker og brugsspor. (2)
Auktionen afsluttes:  29-01-2020 19:43:00