Stouby. To- og tre pers. sofa model Eva, sort anilin læder(2)

Varenummer: 5295700
Hammerslagspris: DKK 6.400
Vurdering: DKK 6.000

Stouby Design. To- og tre pers. sofa model Eva, sort anillin læder Stouby. Ben i mørkbejdset bøg. L. 142 og 200 cm H. 72, D. 83 cm. Fremstår med lette brugsspor (2)
Auktionen afsluttes:  18-04-2019 18:31:21