Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Stühle mit Flechtwerk um 19 Jhd. (5)
:
4825270
Hammerslagspris
:
EUR
45
335
Vurdering
:
EUR
150
1.118
Stühle mit Flechtwerk um 1920, Eiche, gedrechselte Vorderbeine, Hinterbeine als Säbelbein, geflochtener Sitz, förmige Rückenlehne, H. 93, B. 43 cm. Altersbedingte Gebrauchsspuren, ein stühl mit schade auf geflecht. (5)
08-11-2017 14:20:22
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1641371
06-11-2017
13:19:54
EUR
45
1715741
05-11-2017
17:15:23
EUR
40
Til toppen