Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Svante Skogh for Illums Bolighus. 'Cortina' vitrine af palisander

Varunummer: 5354329
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: DKK 950
SEK 1 202
Utropspris: DKK 14 000
SEK 17 721
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Svante Skogh 'Cortina' vitrine af fineret palisander, front med to skydelåger samt hylder af glas herunder fem skuffer. Stel af fineret palisander på sko af messing. H. 141 cm. B. 74,5 cm. D. 30 cm. Fremstår med mindre afslag samt brugsspor. Restaureret. Senere monteret spots øverst.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2019-07-23 20:19:00

1404508 2019-07-23 11:24:00 DKK 900
1837518 2019-07-22 19:12:15 DKK 850
1544597 2019-07-22 09:53:08 DKK 800
1854454 2019-07-21 11:54:13 DKK 750
1854454 2019-07-21 11:54:13 DKK 700
1854454 2019-07-21 11:54:13 DKK 650
1854454 2019-07-21 11:54:13 DKK 600
1854454 2019-07-21 11:54:13 DKK 550
1854454 2019-07-21 11:54:13 DKK 500
1854454 2019-07-21 11:54:13 DKK 450
1724526 2019-07-21 04:01:12 DKK 400
1852238 2019-07-18 20:25:28 DKK 350
718002 2019-07-17 20:44:32 DKK 300