Svend Åge Madsen. Skrivebord af eg.

Varenummer: 5386090
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 2.000

Svend Åge Madsen. Skrivebord af massiv og fineret egetræ, front med seks skuffer, skuffegreb af læder. Fremstillet hos SH møbler. H. 72 cm, L. 157,5 cm, B. 77,5 cm. Fremstår med brugsspor, herunder mindre skjolder og mærke
Auktionen afsluttes:  18-07-2019 19:25:00