Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Kontormøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Svend Åge Madsen. Skrivebord af eg.
:
5386090
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
Svend Åge Madsen. Skrivebord af massiv og fineret egetræ, front med seks skuffer, skuffegreb af læder. Fremstillet hos SH møbler. H. 72 cm, L. 157,5 cm, B. 77,5 cm. Fremstår med brugsspor, herunder mindre skjolder og mærke
18-07-2019 19:25:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1873517
18-07-2019
17:47:16
299998
18-07-2019
16:52:47
500
1873517
18-07-2019
14:02:21
450
385372
18-07-2019
13:08:14
400
1873517
18-07-2019
10:30:39
350
385372
15-07-2019
17:11:23
300
Til toppen