Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Svend Sinding Christensen. Havneparti med fiskuttere cd

Varunummer: 5017698
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 432
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Svend Sinding Christensen 1898-1980. Havneparti med fiskekuttere. Sign. monogram. Olie på lærred. 40 x 29 (50 x 39) cm.

Auktionen avslutas:  2018-07-16 20:20:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1