Svensk nyrococo sekretær, mahogny

Varunummer: 3554996
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 250
SEK 1 710
Utropspris: DKK 2 000
SEK 2 736
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Svensk nyrococo sekretær fineret med mahogny, top med udskæringer, front med fire skuffer samt nedfældig klap, bag hvilke små skuffer og rum. 1860'erne. Nøgle medfølger. H. 175 B. 108 D. 50 cm. Fremstår med lettere brugsspor samt reparation på et hjørne.

Auktionen avslutas:  2014-09-25 19:41:23
Showroom:  Aarhus

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1199700 2014-09-25 19:39:23 DKK 1250
961819 2014-09-24 23:06:30 DKK 1200
1199700 2014-09-25 19:30:13 DKK 1150
961819 2014-09-24 23:06:30 DKK 1100
933488 2014-09-24 15:22:00 DKK 1050
961819 2014-09-24 23:06:30 DKK 1050
933488 2014-09-24 15:22:00 DKK 1000
961819 2014-09-24 23:06:30 DKK 975
933488 2014-09-24 15:22:00 DKK 950
961819 2014-09-24 23:06:30 DKK 925
933488 2014-09-24 15:22:00 DKK 900
961819 2014-09-24 23:06:30 DKK 875
933488 2014-09-24 15:22:00 DKK 850
1199700 2014-09-24 07:25:39 DKK 825
1140376 2014-09-23 21:33:38 DKK 800
1199700 2014-09-24 07:24:56 DKK 775
1140376 2014-09-23 21:33:38 DKK 750
933488 2014-09-22 09:59:36 DKK 725
1140376 2014-09-23 21:33:38 DKK 700
933488 2014-09-22 09:59:36 DKK 675
1140376 2014-09-23 21:33:38 DKK 650
933488 2014-09-22 09:59:36 DKK 625
1140376 2014-09-23 21:33:38 DKK 600
933488 2014-09-22 09:59:36 DKK 575
1140376 2014-09-23 21:33:38 DKK 550
933488 2014-09-22 09:59:36 DKK 525
1140376 2014-09-23 21:33:38 DKK 500
933488 2014-09-22 09:59:36 DKK 475
1140376 2014-09-23 21:33:38 DKK 450
933488 2014-09-22 09:59:36 DKK 425
1140376 2014-09-23 21:33:38 DKK 400
933488 2014-09-22 09:59:36 DKK 375
1231864 2014-09-22 20:01:59 DKK 350
933488 2014-09-22 09:59:36 DKK 325
26710 2014-09-19 19:45:23 DKK 300