Tekno m.fl. Samling legetøjsbiler

Varunummer: 3797100
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 350
SEK 473
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 080
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Tekno, Corgi, Matchbox m.fl. Samling legetøjsbiler, heraf tre dele Tekno: en flyvemaskine, en brandbil og en hvid Mercedes, disse med mangler og slitage. Fremstår med slitage. Mangler/defekter bør forventes.

Auktionen avslutas:  2015-04-20 19:54:00
Showroom:  Roskilde

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1375809 2015-04-20 19:51:55 DKK 350
1205125 2015-04-18 00:26:24 DKK 325
587935 2015-04-20 19:04:33 DKK 325
1205125 2015-04-18 00:26:24 DKK 300