Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Hobby og samleobjekter
Legetøj
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Tekno m.fl. Samling legetøjsbiler
:
3797100
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
Tekno, Corgi, Matchbox m.fl. Samling legetøjsbiler, heraf tre dele Tekno: en flyvemaskine, en brandbil og en hvid Mercedes, disse med mangler og slitage. Fremstår med slitage. Mangler/defekter bør forventes.
20-04-2015 19:54:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1375809
20-04-2015
19:51:55
350
1205125
18-04-2015
00:26:24
325
587935
20-04-2015
19:04:33
325
1205125
18-04-2015
00:26:24
300
Til toppen