Godkännande av cookies på Lauritz.com

Försäljarannonser
Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Thorvald Niss. Vinterparti.

Varunummer: 4948741
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 600
(SEK 777)
Utropspris: DKK < 1 000
(SEK 1 036)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Thorvald Niss 1842-1905. Vinterparti med spadserende herre med stok. Olie på lærred. Usigneret. 63 x 92 cm, (74x103).

Auktionen avslutas:  2018-03-25 19:50:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1223033 2018-03-25 19:47:57 DKK 600
211225 2018-03-25 15:12:20 DKK 550
1223033 2018-03-25 19:47:57 DKK 550
211225 2018-03-25 15:12:20 DKK 500
1223033 2018-03-25 19:47:57 DKK 450
211225 2018-03-25 15:12:05 DKK 400
136339 2018-03-23 11:57:13 DKK 350
3334 2018-03-19 15:54:06 DKK 300