Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Thorvald Nygaard. Parti fra Christianshavn, olie på lærred. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5078516

Varunummer: 5061875
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 550
SEK 788
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Thorvald Nygaard . Parti fra Christianshavn, olie på lærred. Sign. Th. Nygaard. 48 x 40 cm. (52 x 44 cm.)

Auktionen avslutas:  2018-08-07 12:00:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

476161 2018-08-07 10:35:39 DKK 550
1089978 2018-08-07 10:17:13 DKK 500
476161 2018-08-07 06:30:21 DKK 450
1089978 2018-08-06 23:10:36 DKK 400
1468984 2018-08-06 22:47:54 DKK 350
476161 2018-08-03 07:27:20 DKK 300