Tiffany & Co. Vintage guldbroche 18 kt.

Varenummer: 5372717
Vurdering: DKK 15.000

Tiffany & Co. Vintage blomsterformet broche af massivt 18 kt. guld med overflade af guldkugler. Diam. 50 mm. Vægt: 46,5 g. Stemplet Tiffany 18K, og indgraveret serienr. 86269. Fremstår med mindre brugsspor. Ca. 1960-70erne.
Auktionen afsluttes:  01-08-2019 19:31:18